Biedt meer ruimte en comfort
De Darco Relief Dual Plus® beschikt over een hoge schacht voor stabiliteit aan de achtervoet. Door de flexibiliteit is er meer ruimte in de schoen aanwezig, daardoor zijn er geen drukpunten.
WORDT INGEZET BIJ DE VOLGENDE THERAPIEËN:
Darco Relief Dual Plus is in te zetten bij diverse therapieën die gericht zijn op het herstel van de voet.
- Diabetesvoet
- Trauma behandeling en fracturen
- Wondverzorging
- Neuropathie

WERKT DRUKVERLAGEND
Als je een voet in de neutrale meting (in een gymschoen) vergelijkt met dezelfde voet in de Relief Dual® Plus, dan zie je dat een drukverlaging tot wel 70% wordt bereikt.

INDICATIES:
- innovatieve dubbele zool technologie
- optimale schokabsorptie, vooral in de hiel en de bal van de voet
- verbeterde drukverdeling
- slipbestendige rubberen zool
- De diabetesschoen kan zowel rechts als links gedragen worden
- Wordt verkocht per stuk

BESCHIKT OVER EEN ANTI-SLIP ZOOL
De zool is een anti-slip rubberen zool, samen met de zachte voering maakt dit de schoen zeer comfortabel in draagcomfort. Bij dit ontwerp zit er een sluitband om de enkel, heeft de schoen een nieuwe instapdesign aan de achterzijde, waardoor een maximale opening van de schoen mogelijk is.

TE COMBINEREN MET:
Doordat de Relief Dual Plus een ruime schoen is, is er de mogelijkheid om inlegzolen te gebruiken, ook geschikt voor een walker.
- Puzzle Insole ® of de Relief Contour Insole
- Darco Relief Insert Walker
